اعداد زندگی

جهان هستی هر لحظه در حال دگرگونی و عرصه بی‌انتهای تبدیل و تبادل انرژی است. در هر پلک زدن و با هر دم و بازدمی، انرژی‌هایی در اختیار ما قرارگرفته و یا از ما ستانده می‌شوند و این رفت‌وآمدها که در زندگی خود همواره شاهد آن هستیم، حاصل از رقص و ریتم و ضرب‌آهنگی است که از تناسبات ناشی از نحوه استقرار ما در این عالم برایمان پدید آمده است و بر همین مبنا نیز، اتفاقات مهم زندگی ما، با الگو و ریتم‌های خاصی به وقوع می‌پیوندند.

با محاسبه و کشف “اعداد زندگی”، می‌توانیم حدود تغییر چرخه‌ها در زندگی‌مان را تخمین زده و بر مبنای این اعداد، تاریخ کارهای مهم زندگی‌ مان را تعیین کنیم تا بالاترین انرژی را در آن سطح دریافت کنیم. برای پیدا کردن اعداد خاص زندگی خود، ابتدا باید به الگوهای تکرارشونده در ریتم‌ها و چرخه‌های زندگی خود توجه کنید.

برای ادراک دقیق‌تر و نحوه محاسبه اعداد زندگی خود به صفحه مربوطه در وب‌سایت مراجعه کرده و از نور دار خود مشورت بگیرید.

 

آیا درک درستی از "پول" دارید؟

 برای انجام و به ثمر نشاندن هر کار و فعالیتی، طبیعتاً منابع اولیه‌ای موردنیاز است. منابع، خدمات و یا دارایی‌های هستند که در تولید خدمات و دارایی‌های دیگری به کار گرفته می‌شوند و در حقیقت آنچه برای انجام هرکاری به آن نیازمند هستیم، زمان و انواعی از انرژی است که به‌صورت منابع گوناگون نمود پیدا می‌کند.

پول به‌خودی‌ خود مترادف با منابع انرژی نیست، بلکه قراردادی اجتماعی است که به عنوان اختراعی برای حل چند مسئله، در افکار عمومی مورد قبول و توافق قرار گرفته است. به‌عنوان یک میانجی در تبادلات و به عنوان یک خط کش اندازه گیری، پول این امکان را به وجود می‌آورد تا افراد، زمان و انرژی‌هایی که در اختیار دارند را با واحدی یکسان اما با ارزشی سیال (ناشی از میزان عرضه و تقاضا) اندازه‌گیری کرده و انرژی‌های گوناگون را با یکدیگر قابل‌ مقایسه و دادوستد کنند. درعین‌حال پول ابزاری است که اعتبار به دست آورده شده از طریق انتقال انرژی در یک‌زمان را، برای استفاده در آینده، در افکار عمومی برایمان پس‌انداز می‌کند تا در زمانی دیگر از آن استفاده کنیم. 

پس آنچه ما بدان نیازمندیم نه ابزار پول، بلکه انواعی از انرژی است که از طرق بسیار گوناگونی در چرخه های برکت، در اختیار ما قرار می گیرد. “توجه” به این موضوع، سبب می شود تا فراتر از مفهوم پول، ادراک بسیار عمیق تری نسبت به گستره چرخه های روزی رسان بدست آوریم.

 

مخارج فعالیت های بنی‌آدم چگونه تأمین می‌شود؟‏

 بنیاد آگاهی بنی‌آدم یک سازمان خصوصی غیرانتفاعی و مردم‌نهاد است که به‌صورت یک باشگاه کاملاً مستقل و خودکفا ، باهدف آموزش‌ و پرورش آگاهی معنوی و کمک به بهبود تمدن فرزندان آدم بر روی کره زمین به فعالیت می‌پردازد و استفاده از کلیه خدمات آن برای تمامی اعضا رایگان است.

لزوم توجه به‌سلامت چرخه‌های معیشتی و سیاست حفظ استقلال و عدم وابستگی، این سازمان مردم‌نهاد را همواره بر آن داشته تا هزینه‌ها و مخارج فعالیت‌ها را بر پایه روش‌هایی همسو و هم‌جهت با اصول خود و از طریق فعالیت‌ها و کمک‌های داوطلبانه اعضا برآورده و تأمین کند.

ما ایمان‌ داریم که پادشاه پشتیبانمان بوده و هرگز برای حمایت از این فعالیت داوطلبانه، دست به‌سوی کسی دراز نکرده و نخواهیم کرد.

 

تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از منابع

بنیاد آگاهی بنی‌آدم، مجموع انرژی‌های در اختیار را که از طریق کمک‌ها و فعالیت‌های داوطلبانه اعضا تأمین می‌شود، در “صندوق خزانه بنی‌آدم” نگهداری می‌کند.

نحوه اداره این منابع که در راستای اهداف سازمان، مورداستفاده قرار خواهد گرفت، در سلسله سطوح مدیریت، بر عهده و به تدبیر بالاترین مرجع تصمیم‌گیری در این سازمان خواهد بود.

“هدف اصلی بنیاد آگاهی بنی‌آدم همواره، یاری‌رسانی برای آگاهی فرزندان آدم از طرق گوناگون و تلاش برای ایجاد اتحاد میان بیداران است.”

چه کسانی می توانند در کمک های داوطلبانه مشارکت کنند؟‏

نورجویانی که زندگی خود را در مسیر اهداف و اصول صحیح قرارداده و به تدریج تعادل و کیفیت زندگی خود را بالا برده اند، آهسته آهسته توفیق بهره‌مندی از چرخه‌های معیشت سالم در زندگی را نیز به دست خواهند آورد.

هر یک از نورجویان بنیاد آگاهی بنی‌آدم که “سطح سفید پوش” را پشت سر گذاشته باشند، این امکان را خواهند داشت تا “برمبنای اعداد زندگی خود” با اختصاص داوطلبانه بخشی از درآمد ماهیانه خود به صندوق خزانه بنی‌آدم، در پشتیبانی از این صندوق مشارکت کرده و از برکت حاصل از این مشارکت در چرخه‌های زندگی خود بهره‌مند شود.

 

مشارکت در چرخه‌های یکدیگر

 در بنی‌آدم ما همگی “یک” می‌شویم و این درعین‌حال بدان معناست که در چرخه‌های زندگی یکدیگر نیز سهیم گشته و از برکت چرخه‌های معیشت یکدیگر بهره‌مند شده و مستقیم یا غیرمستقیم به یکدیگر از روزی خود نصیبی می‌رسانیم.

در حقیقت آنچه از خزائن پادشاه به‌سوی ما سرازیر می‌شود نه از آن ما بلکه از آن خود اوست و همان‌گونه که امروز به دست ما می‌رسد، روزی نیز خواسته و یا ناخواسته، از ما ستانده خواهد شد و در اختیار وجود دیگری قرار خواهد گرفت.

آنچه اهمیت دارد، نه آنچه می‌آید است و نه آنچه می‌رود، بلکه مفید بودن است در این عالم و مفید بودن یعنی چگونه با داشته‌هایمان بتوانیم، بهترین خود باشیم.

 

نحوه محاسبه سهم قابل پرداخت از انواع چرخه‌های درآمد بر مبنای عدد زندگی

عدد زندگی  * (100 / درآمد)  = درصد پرداخت از درآمد

درآمدهای شما ممکن است نقدی و یا غیر نقدی باشد.

شما می‌توانید در زمان دریافت هر نعمتی در چرخه‌های معیشت خود، به‌تناسب شرایط و میزان درآمد، هر یک از اعداد زندگی خود را در فرمول بالا استفاده کرده و مبلغی را به صندوق خزانه بنی‌آدم پرداخت کنید. چنانچه تمایل دارید از برکت حاصل از این مشارکت بهره‌مند شوید، شایسته است که در این رویه، دقیق، ثابت‌ قدم و سخاوتمند باشید.

“نور و برکت پادشاه بر همه صالحین افزون باد”