سلام بر جویندگان نور

ای که در کوچه معشوقه ما می‌گذری

بر حذر باش که سر می‌شکند دیوارش

اکنون که درب این منزل را زده ای و دست تقدیر ما را به هم رسانده است. بگذار تا این خانه را اینگونه معرفی کنیم.

“دروازه‌ای در انتهای غاری در دل کوهستان”

اینجا سرای اهل‌ دل است، آن‌ها که همه راه‌ها برفته‌اند و همه کارها بکرده‌اند. محفل مسافرینی که به هرجایی که تاکنون می‌شناخته‌اند سرکی کشیده و آزموده‌ها را آزموده‌اند و با هر جماعتی دمخور شده و اکنون با پایی خسته و از پس مسیری پیموده، به انتهای همه راه‌های خود رسیده‌اند و برای حل مسائل خود مسیر دیگری را نمی‌شناسند.

آب کم جو تشنگی آور به دست

تا بجوشد آب از بالا و پست

اگر هنوز کارهای نکرده و راه‌های نرفته‌ای داری و یا آب را لابه‌لای معلومات می‌جویی بهتر است از همین‌جا بازگردی، تا انتهای مسیر “همه‌چیزدانی” را هم تجربه کنی و منتظر بمانی تا زمانت فرارسد.

چون اهالی این خانه از دیار “همه‌چیزدانی” گذر کرده‌اند و به‌جای جستن آب در چاه دیگران، در پی جوشش چشمه خویش‌اند و او که به مقام تشنگی رسید می‌داند که تنها با پرسیدن سؤالات درست است که با نور دل خودش پاسخ‌های درست را درمی‌یابد.

قدم میهمان همیشه برایمان عزیز است، و می‌توانی با سطح دسترسی محدود از مطالب عمومی سایت استفاده کنی و با نگاه و اهداف اهل این منزل بیشتر آشنا شوی.

که شعار ما همواره روشن است:

“بهترین خودت باش”

و اگر این هدف را در پیش چشمت گذاشتی، دیگر به هیچ دروغ و توهمی نمی‌توانی دل‌خوش کنی که بهترین تو نمی‌تواند بر پنداره‌هایی دروغین بنا شود.

“حقیقت به هر قیمتی”، این مَنش ماست.

همچون دروغ و گمراهی، حقیقت و بیداری نیز بهایی دارد. اگر هنوز کارهای نکرده و راه‌های نرفته‌ای داری، بهتر است تا بازگردی و بگذاری تا زمانت فرارسد. اما اگر عزم سفر به قله را داری، به اینجا که می‌رسی باید دل بستن به دامنه و کوهپایه را رها کنی. رها که کردی، دیگر بازگشتی در کار نخواهد بود، همچون نوزادی که پس از تولد دیگر به زهدان مادر بازنمی‌گردد.

اگر آمادگی لازم برای هم‌سفری با ما را در خود احساس می‌کنی، برای دسترسی به سایر بخش‌های این سایت، لازم است تا با دقت مراحل ثبت نام را طی کنی.

این راه طولانی مراتبی دارد که بعد از بررسی فرم ثبت‌نام و با توجه به آنچه از خود برایمان نگاشته‌ای، درباره قدم بعد، دوباره صحبت خواهیم کرد.

آگاه و معتدل باشی.

کلیه خدمات مختص اعضاء بوده و کاملا" رایگان می باشد.